NIK negatywnie o gospodarowaniu majątkiem w Grupie PKP


Najwyższa Izba Kontroli negatywnie ocenia system gospodarowania majątkiem w Grupie PKP od 2007 do połowy 2009 r. - poinformował w komunikacie rzecznik NIK Paweł Biedziak. NIK skontrolowała pięć z dziewięciu spółek Grupy.

Rosja pójdzie sama do WTO


Moskwa zrezygnowała z planów wejścia do Światowej Organizacji Handlu (WTO) razem z Białorusią i Kazachstanem

KE otrzymała z Polski list ws. ustawy hazardowej


Komisja Europejska otrzymała opinię polskiego resortu finansów w sprawie ustawy o grach hazardowych - poinformował rzecznik KE Fabio Pirotta. Dodał, że jest za wcześnie, by komentować treść dokumentu. MF uważa, że ustawa nie zawiera przepisów technicznych i nie było potrzeby jej notyfikowania.

GUS: Eksport wzrósł o 7,4%, import - o 4,9% w I-II


Wysoki urzędnik ICC (Międzynarodowego Trybunału Karnego)  Phakiso Mochockoko opowiada Institut for War and Peace Reporting o nadziejach na postawienie przed sądem winnych okrucieństw w Ugandzie.

MF sprzedało na przetargu uzupełniającym obligacje DS1019 za 400 mln zł


MF sprzedało na przetargu uzupełniającym obligacje DS1019 za 400 mln zł, z puli 400 mln zł, przy popycie 1.106 mln zł - podał resort w środę w komunikacie.

Deputy Minister Baniak about cooperation of the defence sector with NATO


– We hope that Polish defence-industry enterprises will better use the opportunities offered by NATO programs – said Deputy Minister Rafal Baniak at the conference "10 years of business with NATO: opportunities and potential”. The meeting was held on 15th December 2008 in Warsaw.

Niektóre politereftalany etylenu (PET) - Iran, Pakistan, ZEA - corrigendum duńskiej wersji językowej zawiadomienia o wszczęciu postępowania antysubsydyjnego


W listopadzie 2009 r. zostało opublikowane corrigendum duńskiej wersji językowej zawiadomienia o wszczęciu postępowania antysubsydyjnego przeciwko przywozowi do UE niektórych politereftalanów etylenu (PET) pochodzących z Iranu, Pakistanu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

GUS: Produkcja przemysłowa wzrosła o 14,0% r/r w V, znacznie powyżej oczekiwań


Długi lub krótki, w łupinach lub bez, biały, brązowy, złocisty, jaśminowy; na słodko, słono, ostro… Zastosowań ryżu, podobnie jak jego gatunków nie sposób policzyć. Jedno jest pewne, ryż jest najbardziej uniwersalnym i rozpowszechnionym zbożem, stosowanym we wszystkich kuchniach na całym świecie.

FIXING NBP: 2.9007 zł za dolara; 3.9878 zł za euro


MF sprzedało obligacje DS1019 za 2,0 mld zł przy popycie 5.570,26 mln zł i średniej rentowności 6,103 proc. - podał resort w środę w komunikacie.

Grad: resort skarbu sprzeda dodatkowo do 5 proc. akcji PZU


# Dochodzi wypowiedź prezesa giełdy Ludwika Sobolewskiego #

Związkowcy: KW zakłada w 2010 r. straty i redukcje


Promieniowanie słoneczne jest ważnym czynnikiem środowiskowym wpływającym na stan skóry i całego organizmu. Oprócz korzystnego wpływu wywiera jednak także efekty niepożądane.

Wartości jednostek funduszy emerytalnych - 28.12.2009


Grupa Lotos od środy podwyższyła ceny paliw - poinformowało biuro prasowe spółki.

W.Brytania. Ekonomiści apelują o pilną redukcję deficytu


Głupiec W trwałych związkach może ujawnić się kryzys. To przede wszystkim spraw rutyny, ale i pozornego dbania o wzajemne układy emocjonalne. To twoi podstawowi wrogowie, dlatego musisz wydać im bezwzględną walkę. Przede wszystkim przestań udawać, następnie zadbaj o swój wygląd. Na początek wydaj walkę swojej sylwetce, poradź się fryzjera, jak zmienić tę samą od lat fryzurę. I koniecznie więcej optymizmu - tylko tak możesz odzyskać dawne piękne momenty. horoskop.wp.pl

ZCh Police liczą na prolongatę zadłużenia wobec PGNiG


Zakłady Chemiczne Police liczą na prolongatę prawie 140 mln zł zadłużenia przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo - poinformował w poniedziałek dyrektor Polic Michał Siewierski. Decyzja w tej sprawie ma zapaść w czerwcu.

Złoty kontynuuje umocnienie, może testować poziom 4,10 za euro


\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\" Szwajcarski parlament odrzucił umowę, która przewidywała przekazanie Stanom Zjednoczonym nazwisk osób, które w banku UBS złożyły depozyty ze źródeł niezadeklarowanych amerykańskim urzędom skarbowym.

DAX na zamknięciu wzrósł o 0,82 proc.


Platforma zapowiedziała \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"blue tour\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" wypuszczając w polskie drogi 20 busów reklamujących ich kandydata. PiS nie jest gorszy i też zaciekle walczy.

Polska atrakcyjna dla inwestorów z sektora usług


- Dobry klimat inwestycyjny, wysokie kwalifikacje polskich pracowników, oraz dynamiczny przyrost nowoczesnych powierzchni biurowych to główne atuty Polski wymieniane przez zagranicznych inwestorów z sektora usług – powiedział wiceminister gospodarki Rafał Baniak podczas inauguracji V Forum Outsourcingu, które odbyło się 19 stycznia br. w Warszawie.

Eksperci: ogłoszenie klęski żywiołowej bez wpływu na finanse gmin


Ogłoszenie stanu klęski żywiołowej nie miałoby bezpośredniego wpływu na finanse dotkniętych przez powódź samorządów. Nie przyniosłoby gminom dodatkowych wpływów z budżetu państwa - uważają pytani przez PAP eksperci.

MSP: Przychody z prywatyzacji sięgnęły już 5,83 mld zł


Agencje ratingowe mają podlegać nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego - przewiduje przyjęta w czwartek przez sejmową komisję finansów poprawka do projektu zmian w ustawach regulujących rynek finansowy. Wątpliwości co do jej konstytucyjności ma sejmowe biuro legislacyjne.

Spadek zysku RWE


Jak poinformowała „Rzeczpospolita”, niemiecka RWE zmniejszyła po trzech kwartałach zysk netto o 6,7 proc. do 2,87 mld euro.

znalezionych: 24075, strona 1 z 1204
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeżeli potrzebny jest ci prawnik Wrocław koniecznie zobacz ofertę naszej kancelarii prawnej we Wrocławiu. Od wielu lat nasz prawnik Wrocław pomaga rozwiązać problemy prawne mieszkańcom Wrocławia. Udzielone ci porady prawne Wrocław pozwolą ci zorientować się w swojej sytuacji oraz zadecydować, czy prawnik Wrocław będzie reprezentował cię przed Sądem we Wrocławiu.